Home > Diensten

Verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd

Onze gemeente komt op zondag verspreid over de stad Zwolle op drie verschillende plekken samen om kerkdiensten en vieringen te houden: in de Zuiderhof, de Noorderkerk en de Verrijzeniskerk. Ook komen we er op bijzondere christelijke feestdagen samen en voor doop- en belijdenisdiensten. Ons motto voor deze diensten is: verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd. Lees hier meer over de achtergronden daarvan.


ps1: voor meekijken of luisteren van diensten klik hier
ps2: We offer English translation during the 11.30h service in the Verrijzeniskerk.


 

Vorige maand

April - Mei

Volgende maand
Vrijdag, 5 april
Locatie
Informatie
 
15:30: DienstOosterkerk ZwolleN. Vennik (Nico), Trouwdienst
18:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), TrouwdienstNaluisteren
Zondag, 7 april
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk), DoopdienstNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
11:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk), DoopdienstNaluisteren
19:00: Leer onsch biddenNoorderkerkA. van der Veer (Arie), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), OpbouwdienstNaluisteren
Zondag, 14 april
 
09:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)
11:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico), BelijdenisNaluisteren
15:00: DienstVerrijzeniskerkBelijdenisNaluisteren
19:00: NatuurNoorderkerkH.A. van Vuuren (Mark), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), OpbouwdienstNaluisteren
Maandag, 15 april
 
19:00: VesperNoorderkerkNaluisteren
Dinsdag, 16 april
 
19:00: VesperNoorderkerkNaluisteren
Woensdag, 17 april
 
19:00: VesperNoorderkerkNaluisteren
Donderdag, 18 april
 
19:00: VesperNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), AvondmaalNaluisteren
Vrijdag, 19 april
 
19:30: VesperNoorderkerkN. Vennik (Nico), Goede VrijdagNaluisteren
19:30: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Goede VrijdagNaluisteren
Zaterdag, 20 april
 
19:00: VesperNoorderkerkNaluisteren
Zondag, 21 april
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), PasenNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), PasenNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), PasenNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Pasen
11:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), Pasen
19:00: Wat een boekNoorderkerkJ.E.H. Minnema (Jenne), Ontmoetingsdienst, PasenNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Opbouwdienst, PasenNaluisteren
Maandag, 22 april
 
14:00: Paasmusical "Lilli en de ongelofelijke comeback"VerrijzeniskerkPasen
16:30: Paasmusical "Lilli en de ongelofelijke comeback"VerrijzeniskerkPasen
Zaterdag, 27 april
 
19:00: DienstAnkertsjerke te OudegaTrouwdienst
Zondag, 28 april
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
09:30: DienstNoorderkerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)
10:45: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
11:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)
19:00: God in de krantNoorderkerkC.J. Knol (Jasper), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie), Opbouwdienst
Vrijdag, 3 mei
 
14:00: DienstKoloniekerkje WilhelminaoordH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
Zondag, 5 mei
 
09:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)
09:30: DienstNoorderkerkA. van der Veer (Arie)
09:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienst
10:45: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)
11:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienst
19:00: De vraag van...NoorderkerkJ.E.H. Minnema (Jenne), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofJ. Horsman, Opbouwdienst
Vrijdag, 10 mei
 
15:00: DienstKievietsbloemH.C. Mijnders (Henk)
16:15: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 12 mei
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Doopdienst, Intergeneratieve dienst
09:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), Doopdienst
09:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), Doopdienst
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Doopdienst, Intergeneratieve dienst
11:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), Doopdienst
19:00: Uit het stof gehaaldNoorderkerkA. van der Veer (Arie), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Opbouwdienst
Donderdag, 16 mei
 
14:00: DienstSint Anna kapel te KampenW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 19 mei
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
09:30: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienst
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)
10:45: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
11:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)
19:00: Leer onsch biddenNoorderkerkN. Vennik (Nico), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie), Opbouwdienst
Vrijdag, 24 mei
 
18:30: DienstKerkje van WindesheimW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 26 mei
 
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Talent Event, Voorbereiding Avondmaal
09:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter), Talent Event, Voorbereiding Avondmaal
09:30: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Talent Event, Voorbereiding Avondmaal
11:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter), Talent Event, Voorbereiding Avondmaal
19:00: NatuurNoorderkerkH.A. van Vuuren (Mark), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), Opbouwdienst
Donderdag, 30 mei
 
09:00: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Hemelvaart
Vrijdag, 31 mei
 
19:00: DienstNoorderkerkTrouwdienst
19:00: DienstCGK NunspeetTrouwdienst