Home > Diensten

Verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd

Onze gemeente komt op zondag verspreid over de stad Zwolle op drie verschillende plekken samen om kerkdiensten en vieringen te houden: in de Zuiderhof, de Noorderkerk en de Verrijzeniskerk. Ook komen we er op bijzondere christelijke feestdagen samen en voor doop- en belijdenisdiensten. Ons motto voor deze diensten is: verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd. Lees hier meer over de achtergronden daarvan.


ps1: voor meekijken of luisteren van diensten klik hier
ps2: We offer English translation during the 11.30h service in the Verrijzeniskerk.


 

Vorige maand

Mei - Juni

Volgende maand
Vrijdag, 3 mei
Locatie
Informatie
 
14:00: DienstKoloniekerkje WilhelminaoordH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
Zondag, 5 mei
 
09:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkA. van der Veer (Arie)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienstNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)
11:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienst
19:00: De vraag van...NoorderkerkJ.E.H. Minnema (Jenne), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofJ. Horsman, OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 10 mei
 
15:00: DienstKievietsbloemH.C. Mijnders (Henk)
16:15: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 12 mei
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Doopdienst, Intergeneratieve dienstNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), DoopdienstNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), DoopdienstNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienstNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), DoopdienstNaluisteren
19:00: Uit het stof gehaaldNoorderkerkA. van der Veer (Arie), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), OpbouwdienstNaluisteren
Maandag, 13 mei
 
10:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk), Dienst van Woord en GebedNaluisteren
Dinsdag, 14 mei
 
11:00: DienstZuiderhofDienst van Woord en GebedNaluisteren
13:30: DienstNoorderkerkA. van der Veer (Arie), Dienst van Woord en GebedNaluisteren
Donderdag, 16 mei
 
14:00: DienstSint Anna kapel te KampenW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 19 mei
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico), Intergeneratieve dienstNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)
11:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)
19:00: Leer onsch biddenNoorderkerkN. Vennik (Nico), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 24 mei
 
18:30: DienstKerkje van WindesheimW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 26 mei
 
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Talent Event, Voorbereiding AvondmaalNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter), Talent Event, Voorbereiding AvondmaalNaluisteren
09:30: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Belijdenis, Talent Event, Voorbereiding AvondmaalNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter), Talent Event, Voorbereiding Avondmaal
19:00: NatuurNoorderkerkH.A. van Vuuren (Mark), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), OpbouwdienstNaluisteren
Donderdag, 30 mei
 
09:30: Dienst - HemelstarenNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), HemelvaartNaluisteren
Vrijdag, 31 mei
 
19:00: DienstNoorderkerkTrouwdienstNaluisteren
19:00: DienstCGK NunspeetTrouwdienst
Zondag, 2 juni
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), AvondmaalNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), AvondmaalNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie), AvondmaalNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Avondmaal
11:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie), AvondmaalNaluisteren
19:00: Wat een boekNoorderkerkJaco Meijboom, OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofA.C. van der Wekken, Avondmaal, OpbouwdienstNaluisteren
Zondag, 9 juni
 
09:30: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), PinksterenNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico), PinksterenNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk), PinksterenNaluisteren
19:00: Feesten als Hij er niet meer isNoorderkerkA. van der Veer (Arie), Ontmoetingsdienst, PinksterenNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofC.W. Smit - van der Weel (Wouter), Opbouwdienst, PinksterenNaluisteren
Donderdag, 13 juni
 
19:00: DienstKapel van VorchtenH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
Vrijdag, 14 juni
 
18:45: DienstGer. Kerk te PuttenTrouwdienst
Zondag, 16 juni
 
09:00: DienstZuiderhofds Tj van DijkNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofds Tj van Dijk
11:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
19:00: God in de krantNoorderkerkA. van der Veer (Arie), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofW. Steenbergen (Wiendelt), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 21 juni
 
14:30: DienstSint Nicolaaskerk te ZalkA. van der Veer (Arie), Trouwdienst
16:30: DienstAuberge `t Asje te DalfsenW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 23 juni
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), BijbelzondagNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie), DoopdienstNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkA. Hilbers (Arjan)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), BijbelzondagNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie), DoopdienstNaluisteren
19:00: De vraag van...NoorderkerkE.S.C. Volkerink - de Vries (Elly), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 28 juni
 
19:00: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), TrouwdienstNaluisteren
Zaterdag, 29 juni
 
15:00: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), TrouwdienstNaluisteren
Zondag, 30 juni
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), BijbelzondagNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico)
11:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)
19:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie), OpbouwdienstNaluisteren
19:00: Uit het stof gehaaldNoorderkerkH.A. van Vuuren (Mark), OntmoetingsdienstNaluisteren