Home > Diensten

Verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd

Onze gemeente komt op zondag verspreid over de stad Zwolle op drie verschillende plekken samen om kerkdiensten en vieringen te houden: in de Zuiderhof, de Noorderkerk en de Verrijzeniskerk. Ook komen we er op bijzondere christelijke feestdagen samen en voor doop- en belijdenisdiensten. Ons motto voor deze diensten is: verbonden door het Woord, veelkleurig gevierd. Lees hier meer over de achtergronden daarvan.


ps1: voor meekijken of luisteren van diensten klik hier
ps2: We offer English translation during the 11.30h service in the Verrijzeniskerk.


 

Vorige maanden

Oktober - November

Volgende maanden
Vrijdag, 4 oktober
Locatie
Informatie
 
19:00: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico), TrouwdienstNaluisteren
Zaterdag, 5 oktober
 
10:30: DienstGereformeerde kerk te OmmenA. van der Veer (Arie), Dienst van Woord en Gebed
15:00: DienstPKN OudleusenH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
Zondag, 6 oktober
 
09:00: IsraëlzondagZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
10:45: IsraëlzondagZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkN. Vennik (Nico)Naluisteren
19:00: NatuurNoorderkerkM.H.P. Warnaar (Thijs), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 11 oktober
 
14:30: DienstGrote Kerk te hattemW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 13 oktober
 
09:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie)Naluisteren
09:30: IsraëlzondagNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie)Naluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
19:00: Wat een boekNoorderkerkC.J. Knol (Jasper), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 18 oktober
 
15:45: DienstLutherse KerkH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
19:00: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), Trouwdienst
Zondag, 20 oktober
 
09:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
09:30: IsraëlzondagVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
10:45: #Durfte-Zijn DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze)Naluisteren
11:30: IsraëlzondagVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
19:00: Zingen is...NoorderkerkE.S.C. Volkerink - de Vries (Elly), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofJ. Hagg, OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 25 oktober
 
13:30: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), RouwdienstNaluisteren
Zondag, 27 oktober
 
09:00: DienstZuiderhofC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkPh TroostNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), Bevestigingsdienst ambtsdragersNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkPh TroostNaluisteren
19:00: God in de krantNoorderkerkW.J. Plantinga (Wytze), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofA. van der Veer (Arie), OpbouwdienstNaluisteren
Vrijdag, 1 november
 
16:00: DienstAuberge `t AsjeW.J. Plantinga (Wytze), Trouwdienst
Zondag, 3 november
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkA. van der Veer (Arie), DoopdienstNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), Doopdienst
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico)
11:30: DienstVerrijzeniskerkW.J. Plantinga (Wytze), Doopdienst
19:00: De vraag van...NoorderkerkJ.E.H. Minnema (Jenne), Ontmoetingsdienst
19:00: DienstZuiderhofC.W. Smit - van der Weel (Wouter), OpbouwdienstNaluisteren
Maandag, 4 november
 
10:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), Dienst van Woord en GebedNaluisteren
Woensdag, 6 november
 
15:00: DienstZuiderhofDankdagNaluisteren
15:00: Dienstde FonteinDankdagNaluisteren
19:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), DankdagNaluisteren
Zaterdag, 9 november
 
10:30: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Dienst van Woord en Gebed
Zondag, 10 november
 
09:30: DienstNoorderkerkN. Vennik (Nico), Talent EventNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), Talent EventNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkH.C. Mijnders (Henk), Bevestigingsdienst ambtsdragers, Talent EventNaluisteren
19:00: Uit het stof gehaaldNoorderkerkGert Hutten ds, OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofM. Oppenhuizen (Machiel), OpbouwdienstNaluisteren
Zondag, 17 november
 
09:00: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk)Naluisteren
09:30: DienstNoorderkerkWim de BruinNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
10:45: DienstZuiderhofH.C. Mijnders (Henk), Bevestigingsdienst ambtsdragersNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkC.W. Smit - van der Weel (Wouter)Naluisteren
19:00: Leer onsch biddenNoorderkerkA. van der Veer (Arie), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofW.J. Plantinga (Wytze), OpbouwdienstNaluisteren
Zondag, 24 november
 
09:00: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Zondag der VoleindingNaluisteren
09:30: DienstNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), Zondag der VoleindingNaluisteren
09:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie), Zondag der VoleindingNaluisteren
10:45: DienstZuiderhofN. Vennik (Nico), Zondag der VoleindingNaluisteren
11:30: DienstVerrijzeniskerkA. van der Veer (Arie)Naluisteren
19:00: NatuurNoorderkerkH.C. Mijnders (Henk), OntmoetingsdienstNaluisteren
19:00: DienstZuiderhofM. Oppenhuizen (Machiel), OpbouwdienstNaluisteren