Home > Talentenveiling

Er zijn dit jaar heel veel prachtige 'talenten' door gemeenteleden ter beschikking gesteld! 

Alle opbrengsten van de veiling komen ten goede aan de acht Goede Doelen van de CGK Zwolle.

 

DE VEILING IS OM 11-11 11:11 GESLOTEN

Een beschrijving van alle aanbiedingen vind je hier.

 

Wil je meerdere personen opgeven voor een vaartocht, cursus of workshop? Dan kun je dat in het veld 'Opmerkingen' vermelden.

Nr 

 

  Omschrijving

Minimumprijs  [€]

  Hoogste bod

  tot nu toe  [€]

1Portret huisdier40,00

50,00

2 AProefpakket25,0060,00
2 BProefpakket25,0060,00
3Rekenles20,00 
4 AKnaagdieropvang25,0025,00
4 BKnaagdieropvang25,00 
5 AGanache  taart12,0017,00
5 BRed Velvet taart12,0016,00
6Kamer behangen40,0050,00
7Graffiti  schilderij75,0075,00
8Knipbeurt15,0020,00
9Kaneelbrood6,0011,00
10Swissrol12,0012,00
11Gedecoreerde taart12,0050,00
12 AVleespakket25,0027,50
12 BVleespakket25,0026,00
13Belastingaangifte50,0060,00
14Mon Chou of Lange-vinger taart12,0020,00
15Studiekeuze75,00 
16 ATuinonderhoud45,00130,00
16 BTuinonderhoud45,00120,00
17Oppassen10,0015,00
18 AVoetverzorging40,0050,00
18 BVoetverzorging40,0045,00
19Zeilen Ketelmeer (min. 2, max. 4 pers.)40,004 x 50,00
20Nepalese maaltijd75,0090,00
21Sportmassage15,0030,00
22Vaartocht Weerribben (min. 2, max 4 pers.)40,0045,00  x 4 pers.
23Sollicitatietraining50,0050,00
24Rondvlucht Zwolle100,00150,00
25Mantelzorger20,00

 

26Tekst nakijken20,0020,00
27Huiskamerconcert30,00250,00
28 AAnningahof (max. 2 pers.)15,002 x 15,00
28 BAnningahof (max. 2 pers.)15,002 x 15,00
29 AAppeltaart12,0015,00
29 BAppeltaart12,0015,00
30 AMokkataart12,0020,00
30 BMokkataart12,0015,00
31Coaching50,0070,00
32Vakantiehuisje75,00200,00
33Orgelconcert25,0040,00
34Luiertaart10,0020,00
35Ovenheerlijke taart12,0022,50
36Motortouren20,00

25,00

37 AZwolse grachten15,0020,00
37 BZwolse grachten15,00 
38 ANaaicursus20,0035,00
38 BNaaicursus20,0040,00
39Training LinkedIn en CV50,00 

Nr 

Omschrijving cursus/workshop e.d.Vaste prijs per persoonIngeschreven aantal personen
40Bloemschikken (max. 8 pers.)20,00  8
41Bonbons maken (min. 3, max. 5 pers.)20,00  5
42Cursus Power Point (min. 5 pers.)10,00  9
43Practicum Lichtschakelingen (min. 4, max. 6 pers.)15,00  5

44

Molen Hasselt (min. 4, max. 15 pers.)5,00  14
45Driegangendiner (min. 4, max. 10 pers.)17,50  3
46Bijenstal (min. 8 pers.)2,50  13
47High Tea (min. 6, max. 8 pers.)20,00  6
48-1Kalligrafie tekst met initiaal15,00   1
48-2Kalligrafie met extra versieringen20,00 
48-3Kalligrafie heraldisch wapen35,00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biedingen talentenveiling